BJK1903
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BJK1903

Tüm Beşiktaşlılar Buraya

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖLÜMÜNE OYNAYACAĞIZ

YazarMesaj
arif_can
Sayfa Kurucusu
Sayfa Kurucusu
arif_can

Rep puanı : 3

ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖLÜMÜNE OYNAYACAĞIZ Empty
MesajKonu: ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖLÜMÜNE OYNAYACAĞIZ   ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖLÜMÜNE OYNAYACAĞIZ Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 3:38 pm

Biz sadece lige konsantre olacağız. Bu da bizim için avantaj. Taraftarımıza ikinci yarıda gerçek Nihat`ı izlettireceğim. Bazen içimden hocama `Beni oynatma, tepkiyi sen alıyorsun` demek geldi. Takımın yükünü çeken sadece Bobo var.

Beşiktaş`ın yıldız futbolcusu Nihat Kahveci Ömer Güvenç ve Bahri Havadır`ın sunduğu Lig TV`deki 2`ye 1 programında oldukça iddialı açıklamalar yaptı. Ligin ilk yarısındaki performansını değerlendiren ve özeleştiride bulunan Kahveci şunları söyledi: Beşiktaş`ın forvet hattı çok kaliteli oyunculardan oluşuyor. Ancak aramızda takımın yükünü çeken sadece Bobo var ve biz ilk yarıda Bobo`ya yardımcı olamadık.

BEN BİLE KENDİME ŞAŞTIM

İlk yarıda yeteri kadar pozisyona girdik ama değerlendiremedik. Ya son seçimlerde yanlışlık yaptık ya da acele ettik. Çok pozisyon yakaladık ve çok kaçırdık. Bazı maçlardan kaçırdığım bariz pozisyonları tekrar izlediğimde ben bile bu golü nasıl kaçırmışım diye kendime hayret ettim.

KÖTÜ BAŞLANGIÇ YAPTIM

Ne kadar Türkiye`de doğmuş olsam da yaklaşık 9 yılım İspanya`da geçti. Oranın hayatına, futbol karakterine, saha dışına, seyirci yapısına alıştım. Bu nedenle lige çok kötü bir başlangıç yaptım. İyi oynayamadım. Ama hocam bana sürekli şans verdi. En büyük üzüntüm de bu nedenle hocam eleştirildi. Bazen içimden hocama `Beni oynatma, tepkiyi sen alıyorsun` demek geldi. Bu nedenle ilk golü attığımda hocama koştum ve ona teşekkür etmek istedim.

BEDAVA MI GELSEYDİM

Sahada başarısız olunca aldığım para gündeme geldi. Bu para bana `Al Nihat bunlar senin` diye verilmedi. Sonuçta oturup konuşuldu. Ben diyemem ki `Ben Beşiktaş`ın evladıyım, bedava çıkar oynarım. Çünkü biz futbolcular, geleceğimizi kazanmak için oynuyoruz, işimiz bu. Alan razı veren razı, oturup anlaştık. Hiçbir problem olmadan karşılıklı imzalar atıldı. Ama ben çok gol de atsaydım yine de aldığım rakamlar konuşulacaktı. Ayrıca ben Beşiktaş`a para için gelmedim. Daha önce Türkiye`den çok daha ciddi teklifler olduğu halde kabul etmedim.

KÜME DÜŞÜRÜLDÜK

Şu an durumum daha iyi ve Türkiye`ye alıştım. Var gücümle çalışıyorum. İkinci yarıdaki performansımla her şeyi unutturacağım. Taraftarımıza gerçek Nihat`ı izlettireceğim. Biz 6 haftada 6 puan toplayabildik. Bu bize yakışmadı. Bizi neredeyse küme düşüreceklerdi. Galatasaray ise çok iyi bir başlangıç yaptı. Göz zevki olarak da çok güzel goller attı. Ama şimdi lig ikincisi. Aramızda ise çok az bir puan farkı kaldı.

BİRBİRİMİZLE OYNAYACAĞIZ

BeŞİktaŞ`ın şampiyonluk şansı çok yüksek. Liderle puan farkımız 5. Birbirimizle maçlarımız var. Ayrıca onlar 3 kulvarda birden mücadele ediyorlar: Lig, Türkiye Kupası ve Avrupa Ligi. Biz ise sadece lige konsantre olacağız ve bu bizim için avantaj olacak. Mutlaka puan kaybedecekler. Bizim bundan sonraki tüm maçlarımız final havasında geçecek. Var gücümüzle mücadele edip şampiyon olmak için ölümüne oynayacağız.

ArtIk birlik olma zamanı

Taraftarın Başkan Yıldırım Demirören`e yönelik eleştirilerine de değinen Nihat Kahveci şunları söyledi: Başkanı neden protesto ediyorlar, neden istemiyorlar anlamış değilim. Başkan son kongrede yine açık ara oyla başkan seçildi. Demek ki oy veren insanlar ona güveniyor. Biz gol atıyoruz başkan protesto ediliyor, biz gol yiyoruz başkan protesto ediliyor, bazen saha içinde şaşırıp kalıyoruz. Gönül ister ki hepimiz birlik olalım.

BAŞARI BİRLİKTEN DOĞAR

Maç kazanmak, şampiyon olmak, kupalar almak sadece futbolcu ile olmuyor. Sadece seyirci ile de olmuyor. Bir bütün olarak istediğimiz başarıları elde edebiliriz. Denizli maçına çıktık, taraftar sanki protesto için vardı. Artık birlik olma zamanı. Başkan yeniden seçildiğine göre demek ki ona güveniliyor. Tabii ki bize bağıracaklar hata yaptığımız zaman, buna alıştık zaten. Ama kimse kimseye küfür etmemeli.
http://besiktaslilar1903.yetkinforum.com

ŞAMPİYONLUK İÇİN ÖLÜMÜNE OYNAYACAĞIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaş için Beşiktaş’a kötü haber
» Youtube Girmek İçin Bakın